6 marca 2012, 20:12
0
Świetny piłkarz w przyszłości będzie miał pewny skład :)
25 stycznia 2012, 20:43
Wszystkiego najlepszego :)
21 stycznia 2012, 22:19
Według mnie Abidal z Puyolem zasługują po 10. Obaj grali świetny mecz byli nie do przejścia, a Abidal strzelił zwycięską bramkę i to w pięknym stylu.
20 stycznia 2012, 12:21
Takie trochę dziecinne te stroje :)
19 stycznia 2012, 09:52
Dobre ;)
7 czerwca 2011, 22:07
Argentyna przegrała z Polską 2:1 ale Argentyna miał nie podstawowy skład :)
5 stycznia 2012, 19:23
Szkoda mi tego chłopca
2 sierpnia 2011, 21:45
Powodzenia ;)
18 lipca 2011, 10:50
Wenger nie ma zamiaru puszczać Ceska chodź on bardzo chce do nas przyjść ;/
11 stycznia 2012, 20:15
Tak jak ja
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Świetny piłkarz w przyszłości będzie miał pewny skład :)
0
Wszystkiego najlepszego :)
0
Według mnie Abidal z Puyolem zasługują po 10. Obaj grali świetny mecz byli nie do przejścia, a Abidal strzelił zwycięską bramkę i to w pięknym stylu.
0
Takie trochę dziecinne te stroje :)
0
Dobre ;)
0
Argentyna przegrała z Polską 2:1 ale Argentyna miał nie podstawowy skład :)
0
Szkoda mi tego chłopca
0
Powodzenia ;)
0
Wenger nie ma zamiaru puszczać Ceska chodź on bardzo chce do nas przyjść ;/
0
Tak jak ja